De Skimmia Japonica ‘Fragant Cloud’ is een wintergroene sierheester. Hij begint in oktober met het vormen van lichtroze bloemknoppen, hierdoor valt hij in de winter heel erg op! Deze bloemknoppen openen zich in april tot prachtige, geurende groen-witte bloemen. Samen met het donkergroene blad is het een mooi verschijning. Van de Skimmia worden de takken van vaak verwerkt in kerststukjes en winterboeketten. Hij is goed winterhard en ongevoelig voor ziektes. De uiteindelijke hoogte is 80 cm. Snoeien hoeft bijna nooit, omdat de ‘Fragant Cloud’ een langzame groeier is. Na de bloei kunnen oude bloemen verwijderd worden. Om de compacte vorm van de tuinplant te behouden, kunt u de oudste takken wegsnoeien en de jongste topjes een klein stukje terugnemen meteen na de bloei.
De standplaats is in de halfschaduw in een voedzame, goed waterdoorlatende, humusrijke, lichtzure bodem. Voeg voor de zure grond af en toe wat turf toe. Skimmia Japonica ‘Fragant Cloud’ is zeer geschikt voor uw balkon of terras, maar wordt ook vaak gebruikt als solitair in de border.
Het kan gebeuren dat de Skimmia geel wordt. Ze zijn namelijk gevoelig voor een te natte grond, zorg dus dat het water weg kan. Wanneer ze in de volle zon staan kunnen ook de bladranden geel verkleuren.
Skimmia Japonica ‘Fragant Cloud’
€ 18,99
De Skimmia Japonica ‘Rubella’ is de meest bekende skimmia soort. Het is een wintergroene sierheester. Hij begint in oktober met het vormen van rood/roze bloemknoppen, hierdoor valt hij in de winter heel erg op! Deze bloemknoppen openen zich in april tot prachtige, lichtroze bloemen. Samen met het donkergroene blad is het een mooi verschijning in de winter.
Product uitverkocht!