De Phormium Tenax ‘Platt’s Black’ of Nieuw-Zeelands Vlas is een zeer decoratieve wintergroene vaste plant met zwart/paarse bladeren.
Deze planten uit Nieuw-Zeeland zijn erg geliefd om hun stijve, verticale bladeren die tot 120 cm hoog kunnen worden. Na een aantal jaar kan hij in juni-juli bloeien met lange aren met donker rode bloemetjes. Phormiums zijn prachtige kuipplanten, maar doen het in de volle grond ook erg goed. De standplaats is in de zon, halfschaduw of schaduw op elke grondsoort. Ze zijn winterhard tot -10 graden mits ze beschermt worden met een mulchlaag, anders goed inpakken of als kuipplant binnen zetten.
Phormium Tenax ‘Platt’s Black’ – Nieuw-Zeelands Vlas
€32,99
De Phormium Tenax ‘Platt’s Black’ of Nieuw-Zeelands Vlas is een zeer decoratieve wintergroene vaste plant met zwart/paarse bladeren.
Product uitverkocht!
Categorieën: Bomen, Kuipplanten, Mediterrane bomen, Palmbomen
Tags: mediterrane plant, Nieuw-Zeelands Vlas, Phormium Tenax 'Variegatum'
Inhoud Pot | 4 liter |
---|---|
Standplaats | halfschaduw, schaduw, zon |
Geleverd in | Pot |
Plantperiode | Hele jaar door (Niet bij vorst) |
Winterhardheid | wel winterhard, mits hij beschermd wordt |
Ø pot | 23 cm |
Planthoogte | 70 cm |