De Camellia Japonica ‘Kolonel Firey’ of Japanse Roos is een groenblijvende struik met een donkergroen glanzend blad. Hij bloeit van februari-mei met rode bloemen. Zo vroeg bloeien maar weinig tuinplanten, dus een echte blikvanger! Hij is redelijk winterhard, maar tijdens de strenge vorst kan hij wel wat bescherming gebruiken. Deze Camellia soort wordt ongeveer 250 cm hoog. De standplaats is halfschaduw en hij moet ergens geplant worden waar hij geen vroege ochtend zon vangt, de knoppen kunnen na nachtvorst er namelijk niet goed tegen om snel op te warmen en zullen er dan af vallen. Hij moet niet op een te natte grond staan, maar laat hem ook niet uitdrogen. Verder houdt de Camellia Japonica van een lichtzure humusrijke grond. Snoeien is de eerste jaren niet nodig, hierna alleen enkele uitstekende takken wegknippen.
Camellia Japonica ‘Kolonel Firey’ – multistam
€ 199,00
De Camellia Japonica ‘Kolonel Firey’ of Japanse Roos is een groenblijvende struik met een donkergroen glanzend blad. Hij bloeit van februari-mei met rode bloemen. Zo vroeg bloeien maar weinig tuinplanten, dus een echte blikvanger!
Artikelnummer: N/B
Categorieën: Bloeiende tuinplanten, Bomen en Planten, Camelia's, Camellia Japonica, Heesters, Meerstammige bomen, Tuinplanten, Tuinplanten schaduw
Tags: 'Kolonel Firey', bladhoudend, Camellia Japonica, camellia kopen, japanse roos, rood, wintergroen
Bloeikleur | roze |
---|---|
Bladhoudend | Bladhoudend |
Bloeiperiode | februari-april |
Geleverd in | Pot |
Grondsoort | humusrijke grond, licht zure grond |
Plantperiode | Hele jaar door (Niet bij vorst) |
Standplaats | halfschaduw |
Wintergroen | Ja |
Winterhardheid | wel winterhard |
Uiteindelijke hoogte | 150-175 cm |
Gerelateerde producten
Goedkope tuinplanten
€ 10,99 – € 29,00
Goedkope tuinplanten
€ 7,99 – € 25,00
Bamboe
€ 27,99 – € 59,00
Bamboe
€ 17,99 – € 34,99